Oslo Muffins · 2024-25

24 dokumenterede spillere · Oslo Muffins

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Anfernee Simons28386720
Brice Sensabaugh21173510
Cameron Thomas18514446259141
Chris Paul611015432384517618
Clint Capela340321310452232
Duop Reath———————
Dyson Daniels72751.01042931721854
Gary Trent Jr33226240
Herb Jones1024220
Jaren Jackson Jr721421.59740814788109
Jonathan Mogbo5024321161
Josh Hart———————
Kelly Oubre3536565225736118
LeBron James4273314113
Luka Doncic491731.3724023708621
Malik Monk7970232130
Mark Williams320525350842843
Moussa Diabate403324331
Nick Smith Jr26274600
S. Gilgeous-Alexander761632.48437948613177
Toumani Camara2451311131623614
Tyler Herro1967442101116143
Vincent Williams Jr.0000000
Yves Missi260236219441032

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2025-03-10Anfernee SimonsDokumenteret tilgang
2025-03-16Anfernee SimonsDokumenteret afgang
2024-12-02Brice SensabaughDokumenteret tilgang
2024-12-15Brice SensabaughDokumenteret afgang
2024-11-04Chris PaulDokumenteret tilgang
2024-09-18Duop ReathDokumenteret afgang
2024-10-28Gary Trent JrDokumenteret tilgang
2024-11-04Gary Trent JrDokumenteret afgang
2024-11-25Herb JonesDokumenteret afgang
2024-06-01Jonathan MogboDraftet
2025-02-10Jonathan MogboDokumenteret afgang
2024-09-18Josh HartDokumenteret afgang
2024-12-15Kelly OubreDokumenteret tilgang
2024-11-25LeBron JamesDokumenteret tilgang
2024-12-02LeBron JamesDokumenteret afgang
2025-03-24Malik MonkDokumenteret tilgang
2025-04-11Malik MonkDokumenteret afgang
2025-01-27Moussa DiabateDokumenteret tilgang
2025-03-17Nick Smith JrDokumenteret tilgang
2025-03-24Nick Smith JrDokumenteret afgang
2024-09-18Toumani CamaraDokumenteret afgang
2024-11-04Toumani CamaraDokumenteret tilgang
2024-12-30Tyler HerroDokumenteret tilgang
2025-02-10Tyler HerroDokumenteret afgang
2024-11-04Vincent Williams Jr.Dokumenteret afgang
2024-06-01Yves MissiDraftet