Kolding Rubber Ducks · 2024-25

23 dokumenterede spillere · Kolding Rubber Ducks

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Anthony Black3525328102984517
Bones Hyland———————
Brook Lopez761321.00338413348136
Cason Wallace3744361116966512
Christian Braun79891.2184102058537
Christian Wood———————
D'Angelo Russell50946261362604421
Desmond Bane722157393062
Fred VanVleet601598442213339425
Isaiah Jackson———————
Justin Edwards321911351
Kyrie Irving20614738999208
Kyshawn George3152293135943027
Nah'Shon Hyland———————
OG Anunoby———————
Paul George———————
Peyton Watson3026286121432245
Rob Dillingham1000000
Santiago Aldama591137443831804924
Sidy Cissoko0000000
Tari Eason4955585323748342
Tre Mann816129272963
Zion Williamson2836991991483323

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2024-11-04Anthony BlackDokumenteret tilgang
2024-10-20Bones HylandDokumenteret afgang
2024-10-27Brook LopezDokumenteret tilgang
2024-10-20Christian WoodDokumenteret afgang
2024-10-27D'Angelo RussellDokumenteret tilgang
2025-03-31Desmond BaneDokumenteret tilgang
2024-10-20Isaiah JacksonDokumenteret afgang
2025-03-31Justin EdwardsDokumenteret tilgang
2024-11-11Kyrie IrvingDokumenteret tilgang
2025-01-08Kyrie IrvingDokumenteret afgang
2024-06-01Kyshawn GeorgeDraftet
2024-10-20Nah'Shon HylandDokumenteret afgang
2024-10-20OG AnunobyDokumenteret afgang
2024-10-20Paul GeorgeDokumenteret afgang
2024-06-01Rob DillinghamDraftet
2025-03-31Sidy CissokoDokumenteret afgang