Aarhus City Wildcats · 2023-24

14 dokumenterede spillere · Aarhus City Wildcats

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Aaron Gordon15619510351114
Darius Garland53127974149350686
DeMar DeRozan79751.8973404219045
Draymond Green28252322181593624
Gradey Dick7179926140
Jakob Poeltl4905494241263574
Jalen Green511221.0442821854417
Jeremy Sochan74708614762496240
Jett Howard0000000
Kevin Durant18454581211141727
Lauri Markkanen511621.1814171044724
Patrick Williams6742131161
Wendell Carter5363591371923527
Zach Collins49465912881382440

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Spillerbevægelser opdateres i baggrunden. Holdbidragene ovenfor er tilgængelige imens.