A-Town B-Boyz · 2025-26

29 dokumenterede spillere · A-Town B-Boyz

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Adem Bona1601008013613
Al Horford241610504
Asa Newell322414512
Brandon Williams535972471
Cam Spencer3772416107253298
De'Aaron Fox711291.3122674428819
Dennis Schroeder———————
Desmond Bane4450121520
Donovan Mitchell672151.8623093849819
G. Antetokounmpo———————
Ivica Zubac4706665011041739
Jose Alvarado———————
Josh Hart65997804713097317
Josh Minott6128019595
Julius Randle761011.5915123808317
K. Jakucionis7845132422
Kai Jones———————
Keegan Murray2024276116342234
Luke Kornet3026231012
Malik Beasley———————
Marvin Bagley303821302
Matas Buzelis771731.25244815854116
Noa Essengue0000000
Orlando Robinson———————
Pelle Larsson0000000
Royce O'Neale277027212476244
Sam Merrill71586172280
Tristan da Silva15291635621124
Walker Kessler5672541579

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2026-03-23Adem BonaDokumenteret afgang
2025-06-01Asa NewellDraftet
2025-11-24Brandon WilliamsDokumenteret tilgang
2025-12-29Brandon WilliamsDokumenteret afgang
2025-10-13Dennis SchroederDokumenteret afgang
2025-10-26Donovan MitchellDokumenteret tilgang
2025-09-30G. AntetokounmpoDokumenteret afgang
2025-09-27Jose AlvaradoDokumenteret afgang
2026-03-23Josh MinottDokumenteret tilgang
2026-04-13Josh MinottDokumenteret afgang
2025-10-26Julius RandleDokumenteret tilgang
2025-06-01K. JakucionisDraftet
2025-09-27Kai JonesDokumenteret afgang
2025-10-13Malik BeasleyDokumenteret afgang
2025-09-30Noa EssengueDokumenteret tilgang
2025-09-27Orlando RobinsonDokumenteret afgang
2025-10-26Tristan da SilvaDokumenteret tilgang
2025-09-30Walker KesslerDokumenteret tilgang