Kolding Rubber Ducks · 2025-26

16 dokumenterede spillere · Kolding Rubber Ducks

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Anthony Black58948852252208639
Brook Lopez———————
Cason Wallace7410064922818914725
Christian Braun41434982031162612
Danny Wolf4048352204931926
Fred VanVleet———————
Justin Edwards34352345453375
Khaman Maluach12147383211
Kyshawn George47966972432114842
Maxime Raynaud218356187371113
Peyton Watson49777412481004555
Rob Dillingham24191465752201
Santiago Aldama43706022871253731
Tari Eason5282529329775923
Tre Mann191680352971
Zion Williamson6011.2633401926032

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2025-10-20Brook LopezDokumenteret afgang
2025-06-01Danny WolfDraftet
2025-10-20Fred VanVleetDokumenteret afgang
2026-04-13Justin EdwardsDokumenteret afgang
2025-06-01Khaman MaluachDraftet
2026-02-23Maxime RaynaudDokumenteret tilgang
2026-04-13Tre MannDokumenteret afgang
2026-04-13Zion WilliamsonDokumenteret afgang