Sundby Shuttleworths · 2025-26

19 dokumenterede spillere · Sundby Shuttlesworths

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
B. Mathurin426271923294308
Bub Carrington305629399147207
Collin Sexton20373505583230
Davion Mitchell5876547149368527
Deandre Ayton620780499483858
Derik Queen57167134402436456
Herb Jones42653801491125420
Hugo Gonzalez0000000
Isaiah Jackson1087110
Ja'Kobe Walter———————
Jalen Brunson721901.866241487567
Jamal Shead———————
Jaren Jackson Jr4884931272945369
Jarrett Allen460715392844537
Julian Strawther———————
Miles McBride14361704047152
N. Alexander-Walker652241.3852302418731
Nikola Jovic0000000
Ty Jerome516103153552

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2025-06-01B. MathurinDraftet
2025-06-01Bub CarringtonDraftet
2025-06-01Collin SextonDraftet
2025-10-26Davion MitchellDokumenteret tilgang
2025-06-01Deandre AytonDraftet
2025-06-01Derik QueenDraftet
2025-06-01Herb JonesDraftet
2025-06-01Hugo GonzalezDraftet
2025-06-01Isaiah JacksonDraftet
2025-11-22Isaiah JacksonDokumenteret afgang
2025-06-01Ja'Kobe WalterDraftet
2025-10-20Ja'Kobe WalterDokumenteret afgang
2025-06-01Jalen BrunsonDraftet
2025-06-01Jamal SheadDraftet
2025-10-20Jamal SheadDokumenteret afgang
2025-06-01Jaren Jackson JrDraftet
2025-06-01Jarrett AllenDraftet
2025-06-01Julian StrawtherDraftet
2025-10-20Julian StrawtherDokumenteret afgang
2025-06-01Miles McBrideDraftet
2025-06-01Nikola JovicDraftet