Sydhavn Terminators · 2025-26

24 dokumenterede spillere · Sydhavn Terminators

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Ace Bailey591268752581125245
Alex Caruso———————
Brandon Ingram———————
Caleb Love6116151750
Dante Exum———————
Desmond Bane24394781101072118
Dominick Barlow3010266143293120
Franz Wagner2736560143902711
Jamal Shead17201043286102
Ja Morant171533057134195
Javon Small24276810
Jaylen Wells5811074019097509
John Collins5476734281524239
Kel'el Ware7792851694565984
Keon Ellis274023264313210
Nick Richards1044000
OG Anunoby612863310113
Paul Reed5125171043
Quinten Post543924621
Rudy Gobert300334350492748
Ryan Nembhard10576348360
Ryan Rollins741841.28133841411031
Tyler Herro29806021341231811
Tyus Jones———————

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2025-06-01Ace BaileyDraftet
2025-09-27Alex CarusoDokumenteret afgang
2025-09-27Brandon IngramDokumenteret afgang
2026-01-26Caleb LoveDokumenteret tilgang
2025-09-27Dante ExumDokumenteret afgang
2025-12-08Dominick BarlowDokumenteret tilgang
2025-10-26Franz WagnerDokumenteret tilgang
2025-12-01Jamal SheadDokumenteret tilgang
2026-03-31Jamal SheadDokumenteret afgang
2026-03-31Javon SmallDokumenteret tilgang
2026-03-31Jaylen WellsDokumenteret afgang
2025-10-26John CollinsDokumenteret tilgang
2025-12-22Nick RichardsDokumenteret afgang
2026-03-31Nick RichardsDokumenteret tilgang
2025-09-27Paul ReedDokumenteret afgang
2025-10-26Paul ReedDokumenteret tilgang
2026-01-26Paul ReedDokumenteret afgang
2025-12-22Quinten PostDokumenteret tilgang
2025-12-08Ryan NembhardDokumenteret tilgang
2025-09-27Tyus JonesDokumenteret afgang