Sydhavn Terminators · 2021-22

17 dokumenterede spillere · Sydhavn Terminators

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Cameron Thomas211710411
Chris Boucher4444452302143145
D. Melton591096212631548726
Davion Mitchell66937831402734718
DeMar DeRozan48291.3882552584315
J. Vanderbilt202137206303615
Jordan Poole7161151925113
Killian Hayes40342731291575221
Kyle Kuzma37685533091062525
M. Robinson5804945012750111
Montrezl Harrell811417515511
Naz Reid744326588
Nicolas Claxton502824302
Obi Toppin7474321023
Pascal Siakam66731.5045563488241
Richaun Holmes821207914410
Steven Adams10059752974

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Spillerbevægelser opdateres i baggrunden. Holdbidragene ovenfor er tilgængelige imens.