Espergærde Fireballs · 2025-26

17 dokumenterede spillere · Espergærde Fireballs

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
AJ Green3412442510873195
Ben Sheppard131171452271
Dalton Knecht10116515755
G. Antetokounmpo34149453331933322
Gary Trent Jr16271211925131
Guerschon Yabusele19331789527139
I. Quickley641611.050260378885
Jaylen Brown511134424151
Keon Johnson0000000
Marcus Smart45673941311446819
Moses Moody3991475133743623
Naji Marshall5041805234176564
Payton Pritchard751991.284301390558
PJ Washington5473752381955558
Precious Achiuwa197300175351518
Ryan Kalkbrenner610444331452995
Vincent Williams Jr.243116576941611

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Spillerbevægelser opdateres i baggrunden. Holdbidragene ovenfor er tilgængelige imens.