Svup City Sabercats · 2021-22

15 dokumenterede spillere · Svup City Sabercats

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Anfernee Simons2410354767135161
Bol Bol2173000
Cameron Johnson50138689224824511
Collin Sexton11111763623100
Grayson Allen255925779311810
Hassan Whiteside35028723612844
Jaxson Hayes4916540248382843
Jeremiah Robinson-Earl35327410
Kelly Olynyk2730249130752213
Kristaps Porzingis51781.0304111193784
LaMelo Ball742191.48748956211830
R. J. Hampton30282149585234
RJ Barrett661301.3113871944015
Terry Taylor24924112028136
Trendon Watford11617566341211

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Spillerbevægelser opdateres i baggrunden. Holdbidragene ovenfor er tilgængelige imens.