A-Town B-Boyz · 2023-24

21 dokumenterede spillere · A-Town B-Boyz

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Andrew Nembhard5579133462
Austin Reaves811511.2803514486524
Ayo Dosunmu2760449841282914
Bobby Portis1213141831477
Christian Koloko0000000
Dalen Terry0000000
Dario Saric1219137633091
De'Aaron Fox722091.91933340914330
Dennis Schroeder5386781159338468
Desmond Bane361208891681933720
G. Antetokounmpo72342.1918324738478
Jabari Walker676457432
Jalen Hood-Schifino0000000
Jarace Walker0000000
Keegan Murray58143920322986443
Kris Murray1001001
Malik Monk3046474991461913
Nicolas Claxton390460377873073
Nikola Vucevic65801.1736822244054
RJ Barrett———————
Robert Williams503131546

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2024-02-05Ayo DosunmuDokumenteret tilgang
2024-01-10Christian KolokoDokumenteret afgang
2023-10-02Dalen TerryDokumenteret tilgang
2023-11-06Dalen TerryDokumenteret afgang
2023-11-06Dario SaricDokumenteret tilgang
2024-01-10Dario SaricDokumenteret afgang
2023-10-29Dennis SchroederDokumenteret tilgang
2024-01-10Desmond BaneDokumenteret afgang
2024-01-10Jabari WalkerDokumenteret tilgang
2023-06-01Jalen Hood-SchifinoDraftet
2023-06-01Jarace WalkerDraftet
2023-06-01Kris MurrayDraftet
2024-02-05Kris MurrayDokumenteret afgang
2024-01-14Malik MonkDokumenteret tilgang
2024-01-10Nicolas ClaxtonDokumenteret tilgang
2023-11-13Nikola VucevicDokumenteret tilgang
2023-10-03RJ BarrettDokumenteret afgang