Copenhagen Flying PeaCocks · 2024-25

19 dokumenterede spillere · Copenhagen Flying PeaCocks

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Bilal Coulibaly59637272941997841
Cody Williams131276301644
Daniel Gafford1201399423228
Devin Vassell581469452411717932
Donovan Mitchell712331.7013223549517
Emoni Bates0000000
GG Jackson784917611
Isaiah Collier4031484152312429
Jarrett Allen8101.1037981577773
Jaylen Brown———————
Kris Dunn———————
Marvin Bagley201712101
Mouhamed Gueye1386459121014
Myles Turner681511.07545010754134
Noah Clowney3470328135331715
Ron Holland11265610
Russell Westbrook749498936645310537
Saddiq Bey———————
Ziaire Williams3456341160463510

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2024-09-24Cody WilliamsDokumenteret tilgang
2025-02-10Emoni BatesDokumenteret afgang
2024-06-01Isaiah CollierDraftet
2024-10-18Jaylen BrownDokumenteret afgang
2024-09-11Kris DunnDokumenteret afgang
2025-02-23Marvin BagleyDokumenteret afgang
2025-02-10Mouhamed GueyeDokumenteret tilgang
2024-06-01Ron HollandDraftet
2024-10-18Saddiq BeyDokumenteret afgang