Copenhagen Fierce Flamingos · 2023-24

12 dokumenterede spillere · Copenhagen Fierce Flamingos

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Alex Caruso40854091651547346
Caleb Martin48544722121104120
Chet Holmgren801281.32263019752186
Damian Lillard712171.7353114997018
Domantas Sabonis81331.5751.1096647448
Johnny Davis82159221
Julius Randle46761.1024232292512
Max Strus631507722902635825
Nikola Jovic21271378333107
Precious Achiuwa3210305274422745
Taylor Hendricks183015993191216
Tre Jones5953622222374688

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Spillerbevægelser opdateres i baggrunden. Holdbidragene ovenfor er tilgængelige imens.