Espergærde Fireballs · 2024-25

23 dokumenterede spillere · Espergærde Fireballs

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Blake Wesley———————
Cole Anthony———————
Craig Porter———————
Dalton Knecht456638313443153
Guerschon Yabusele4956261132
H. Highsmith3550255125592813
I. Hartenstein150192178611318
I. Quickley3180535111175234
Jayson Tatum592061.6095233476533
Joel Embiid0000000
Jordan Clarkson3582568111132319
Keon Johnson33654451291034413
M. Robinson———————
Moses Moody1016893012123
Payton Pritchard702279842692396412
PJ Washington55878034301266157
Robert Williams401411216
Royce O'Neale501134232221104322
Taurean Prince21381717333207
Tristan da Silva25251588237126
Tristan Vukcevic913130431219
Tyler Kolek0000000
Walker Kessler5766306959634136

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2024-10-20Blake WesleyDokumenteret afgang
2024-10-20Cole AnthonyDokumenteret afgang
2024-10-20Craig PorterDokumenteret afgang
2024-06-01Dalton KnechtDraftet
2025-03-23Guerschon YabuseleDokumenteret tilgang
2024-11-10H. HighsmithDokumenteret tilgang
2024-11-11H. HighsmithDokumenteret tilgang
2025-04-14H. HighsmithDokumenteret afgang
2024-10-20I. HartensteinDokumenteret afgang
2024-10-20I. HartensteinDokumenteret afgang
2024-11-25I. HartensteinDokumenteret tilgang
2025-01-03I. HartensteinDokumenteret afgang
2025-03-23Jayson TatumDokumenteret afgang
2024-10-27Joel EmbiidDokumenteret afgang
2025-04-14Jordan ClarksonDokumenteret afgang
2025-01-06Keon JohnsonDokumenteret tilgang
2025-03-23M. RobinsonDokumenteret tilgang
2025-03-24M. RobinsonDokumenteret afgang
2025-03-23Moses MoodyDokumenteret tilgang
2024-10-27Payton PritchardDokumenteret tilgang
2024-11-25Robert WilliamsDokumenteret tilgang
2025-01-06Robert WilliamsDokumenteret afgang
2024-11-10Royce O'NealeDokumenteret tilgang
2025-04-14Royce O'NealeDokumenteret afgang
2024-10-27Taurean PrinceDokumenteret tilgang
2025-01-06Tristan da SilvaDokumenteret tilgang
2025-04-14Tristan da SilvaDokumenteret afgang
2025-03-24Tristan VukcevicDokumenteret tilgang
2024-06-01Tyler KolekDraftet
2025-01-06Tyler KolekDokumenteret afgang