Herfølge Heroballers · 2025-26

26 dokumenterede spillere · Herfølge Heroballers

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Anthony Davis2010407221562233
Bobby Portis10116110
Bol Bol———————
Cameron Whitmore21228210
Coby White3174557112146222
Cole Anthony12891406184
Deni Avdija661251.5984544425141
Derrick White772091.2673384148898
Devin Carter6986342884
Donte DiVincenzo822441.00033631310434
GG Jackson2232382116411022
Hansen Yang0000000
I. Hartenstein5054462167
Isaiah Stewart3921383199441067
J. Champagnie0000000
Jarace Walker16332229657144
Jaxson Hayes———————
Karlo Matkovic1000000
Kawhi Leonard37971.034233137598
Kevin Porter38466611982808319
Liam McNeeley1001100
Maxime Raynaud1331791171777
N. Alexander-Walker613112151955
S. Mamukelashvili71278361642
Scottie Barnes80681.448600474114116
Scotty Pippen Jr97961941173

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2026-03-23Bobby PortisDokumenteret tilgang
2026-03-31Bobby PortisDokumenteret afgang
2025-09-27Bol BolDokumenteret afgang
2026-03-03Coby WhiteDokumenteret afgang
2025-10-26Cole AnthonyDokumenteret tilgang
2025-11-22Cole AnthonyDokumenteret afgang
2026-03-31Devin CarterDokumenteret tilgang
2026-02-09GG JacksonDokumenteret tilgang
2025-06-01Hansen YangDraftet
2025-11-17Isaiah StewartDokumenteret tilgang
2026-03-23Isaiah StewartDokumenteret afgang
2025-11-17J. ChampagnieDokumenteret afgang
2026-03-03Jarace WalkerDokumenteret tilgang
2025-09-27Jaxson HayesDokumenteret afgang
2025-11-22Karlo MatkovicDokumenteret afgang
2025-06-01Liam McNeeleyDraftet
2026-03-31S. MamukelashviliDokumenteret tilgang