Sydhavn Terminators · 2024-25

26 dokumenterede spillere · Sydhavn Terminators

Sæsonens importerede holdliste og faktiske holdbidrag. Spillere, der forlod holdet undervejs, er også med. Listen er ikke en opgørelse over præcise kontraktperioder.

SpillerGP3PTMPTSREBASTSTBLK
Alex Caruso15161245134177
Anthony Black21204803
Brandon Ingram1843400100931611
Cody Williams———————
D. Melton———————
Dante Exum81057132752
Desmond Bane551221.0253453076425
Devin Carter0000000
Goga Bitadze322250247712253
Jaden Hardy0000000
Jalen Smith272620914221912
Ja Morant48851.1102003506011
Jaylen Wells518248717186323
Jonas Valanciunas———————
Jose Alvarado14331493267233
Kel'el Ware4527485419523055
Keon Ellis60107515158938841
Lonnie Walker———————
Marcus Sasser55296610
Nick Richards500447405391146
Paul Reed1111515561
Ryan Rollins14211304352132
T. Shannon0000000
Ty Jerome25382515181311
Tyler Herro13303315857131
Tyus Jones66135675157339535

GP og statistikker er tællende NBAiDL-bidrag. Spillere med 0 kampe vises også, når de findes i holdkilden. Manglende statistik vises som —.

Dokumenterede bevægelser i sæsonen
DatoSpillerHændelse
2025-02-03Alex CarusoDokumenteret tilgang
2024-10-27Anthony BlackDokumenteret afgang
2024-06-01Cody WilliamsDraftet
2024-09-24Cody WilliamsDokumenteret afgang
2024-10-02D. MeltonDokumenteret afgang
2025-03-17Desmond BaneDokumenteret afgang
2024-06-01Devin CarterDraftet
2025-03-17Devin CarterDokumenteret afgang
2024-12-02Goga BitadzeDokumenteret tilgang
2025-03-17Goga BitadzeDokumenteret afgang
2024-12-02Jaden HardyDokumenteret tilgang
2024-12-30Jaden HardyDokumenteret afgang
2024-10-27Jalen SmithDokumenteret tilgang
2025-02-03Jalen SmithDokumenteret afgang
2024-12-02Jaylen WellsDokumenteret tilgang
2024-10-02Jonas ValanciunasDokumenteret afgang
2025-02-03Jose AlvaradoDokumenteret afgang
2024-10-04Kel'el WareDokumenteret tilgang
2024-10-02Lonnie WalkerDokumenteret afgang
2024-12-02Marcus SasserDokumenteret afgang
2024-12-02Paul ReedDokumenteret afgang
2024-12-30Paul ReedDokumenteret tilgang
2024-10-04T. ShannonDokumenteret tilgang
2024-12-02T. ShannonDokumenteret afgang
2024-10-28Ty JeromeDokumenteret tilgang
2024-12-29Ty JeromeDokumenteret afgang
2025-03-17Tyler HerroDokumenteret tilgang
2024-10-27Tyus JonesDokumenteret tilgang